Сучасні ідеї дизайну кухні

Согодні вже нікого не здивуєш коштовними люстрами й новітніми технологіями облаштування кухні-й все більше домогосподарів віддають перевагу  комфорту -теплим полам й натяжним стелям які сховають весь  неестетичний  вид бетона й  в майбутньому  й захистять вас від затоплень сусідами згори
В цій статті ми допоможемо вам в виборі свойого унікального стилю кухні
Почнемо зі стилю кантрі.В ньому першу скрипку грає поєднання дерева й камня - тобто в першу чергу робіть акценти на дерев'яному столі й паркеті чи ламінаті під дерево
Згідно фен-шую коричневий колір використовується для додавання благородства приміщенню.
 
   
Однотонний інтер'ер в світлих тонах завжди буде в топі завдяки беспрограшному візуальному ефекту білого кольору який робить кухні білосніжною й стерильно чистою а натяжна стеля білого кольору матової фактури додасть стелі з нерівностями ідеально гладку поверхню.
 
    
Якщо ви забажаєте ястравих фарб-ви можете розбавити свою кухню соковитими акцентами й аксесуарами, такими як помаранчеві стільці й натяжні стелі в цьому ж кольорі. Розташуйте на натяжній стелі арт-друк у вигляді помаранча й ваша кухня заграє по-новому!
 
 
Також безпрограшний варіант на всі часи - інтер’ер теплих природніх відтінків
 
    
Вченими доведено нещодавно а будисти це знали завджди-помаранчевий колір завжди стимулює апетит й дарує гарний настрій!
 
  
 
Глянцевий білий кухоний стіл й глянцева біла натяжна стеля –ідеальне поєднання кухниі у французському класичному стилі . стриманість білого кольору розбавить натяжна стеля з арт-друком
 
   
Ще один крок до здійснення своєї мрії- кухня –студія з арт-друком на натяжній стелі й натяжній стіні створять комфорт й затишок в будь-яку погоду!
 
  
Елегантний дизайн кухні створять кутові меблі й холодильник зі сталі. Дуже стильно виглядають на натяжній стелі, особливо при штучному освітленні, мільйон віддзеркалених вогників люстри.
 
  
Сучасна кухня в стилі Loft - ще один приклад сучасної кухні . «Лофт» має американське походження й бере свій початок від фабричних будівль та складів
В стилі лофт зазвичай використовуються кольори холодних відтінків (металічний, синій, тощо).
Особливість в кольоровій палітрі стиля лофт в тому, що для контрасту одну з 4-х стін роблять іншого кольору другого цвета чи фактри, наприклад, три стіни в одній кімнаті з цегли, то четверта -з металічної штукатурки. Такий ефект потрібен для розташування зон в кімнаті.
Натяжна стеля в стилі Лофт це матові фактури відтінків металік та арт-друк з каталогу Сарос Дизайн
 
 
Цікаво й сввятково віиглядають в інтер'ері кухні вітражі й їх сучасна версія – натяжні стіни й натяжні стелі з ПВХ, які й по грошам й по особливостям встановлення краще, ніж вітражі зі скла –вони не потребують догляду й практично невагомі.
 
   
Класичні чорно-білі кольори завжди гарно виглядають, але хто міг би очікувати, що додавання помаранчевого буде виглядати так єфектно?
   
 
Що стосується натяжної стелі на кухню-хотілося б зразу сказати що натяжна стеля-це ідеальний варіант для котеджів та квартир будь-якої конфігурації тому що ПВХ плівка гіпоалергенна й не потребує особливого догляду. Натяжна стеля з роками не тріскається, як наприклад гіпс, й при цьому він моєе задовольнити будь-яку забаганку! По кольоровій гамі й фактурам вибір також великий, й він -за вами. Головне! Необхідно враховувати правило гри світла й тіні - темні шоколадні відтінки візуально зменшують простір, а світлі-збільшують. Що стосується особливостей фактур-глянцеві натяжні стелі створюють ефект віддзеркалення и чим темніше, тим ближче до дзеркала –він відобразить на стелі всі основні елементи інтерьеру а матова стеля після встановлення буде виглядати як ідеальна побілка чи гіпсокартон!