Про компанію

Компанія «Сарос  Україна» - лідер українського ринку натяжних стель, та входить до групи компаній SAROS DESIGN. Міжнародна компанія працює на ринку з 1992 року. Натяжні стелі від компанії «Сарос Дизайн Україна» у Києві – це європейська  якість за мінімальну ціну, оптимальне співвідношення ціни та якості.
 
Пропонуємо нашим клієнтам:
  • Натяжні стелі власного виробництва
  • Комплектуючі
  • Монтаж натяжних стель
  • Арт-друк
  • Зіркове небо
 Наша компанія  займається виробництвом та монтажем натяжних стель у Києві та  по всій території України. Ми  розширюємо дилерську мережу по всій Україні.
 
 Ми працюємо для Вас на ринку більше 20-ти років. Маємо Європейський сертифікат якості (СЕ), власні ексклюзивні арт-розробки, мережу відділень у містах Росії, філії в Естонії, Німеччині. Постійно відбуваються поставки до Бельгії, США, до Канади, Данії, до Ізраїлю, В’єтнаму.
 
 У  2009 році компанія пройшла добровільну сертифікацію, отримала європейський сертифікат якості ISO 9001. Сарос  Україна  – це найкраще виробництво натяжних стель у Києві, Санкт-Петербурзі, Москві, Єкатеринбурзі, Самарі, Новосибірську, Нарві, високоякісні матеріали, відповідність європейським стандартам і досягнення багатолітнього досвіду співпраці на ринку натяжних стель.
 
 Запрошуємо до співпраці дилерів!

 

Ми  - небо в твоїй оселі!