Плівка ПВХ для натяжних стель у Києві

Плівка та комплектуючі, відзначені високою якістю – гарантія того, що навіть скептично налаштований клієнт раз і назавжди віддасть перевагу сучасним натяжним стелям «Сарос Україна».

Компанія «Сарос Україна» під торговою маркою SAROS DESIGN пропонує плівку ПВХ тільки високої та ретельно перевіреної якості від кращих європейських та китайських виробників. «Сарос Україна» співпрацює з Renolit и Pongs Textil (Німеччина), CTN, ALKOR DRAKA, SEF(Франція), Malpensa (Італія).

Характеристики плівки ПВХ для натяжних стель «Сарос Україна» такі:

  • товщина 0,17 мм – 0,35 мм,
  • ширина: «сатин» 130/200/320/400/500 см, «матова» 130/200/270/320/400/500 см, «лак» 130/150/180/200/270/320/400/500, 135-180 см «мармур», «хамелеон», «фантазія», «блиск», «замша» та інш.,
  • 200+ кольорів та фактур, включаючи ексклюзивні
  • Відповідність вимогам до плівки ПВХ для нанесення зображення методом широкоформатного друку екосольвентними чорнилами(максимальна ширина полотна для друку – 320 см), або чорнилами з UV (максимальна ширина – 250 см).
Безпека та надійність нашої плівки ПВХ – показник багатоетапного контролю, підтверджений сертифікатами якості.
На стадії підготовки до виробництва «Сарос Україна», згідно вимогам ДСТУ та власним розробкам формує технічні вимоги до ПВХ. Перед початком виробництва «Сарос Україна» перевіряє зразки продукції на колористичні та технічні властивості. Перед запуском на виробництво ми беремо зразки кольорів, а після того - зразки самої продукції для натуральних випробувань.
Постачання плівки ПВХ проводиться або цілими рулонами, або відмотками -  частинами рулонів (мінімум 10м.п.).
Компанія «Сарос Україна» у Києві підтримує постійне наповнення складського запасу матеріалів для натяжних стель та працює над розширенням асортиментного ряду плівки ПВХ – матеріалу, який не тільки викликає довіру завдяки своїм експлуатаційним характеристикам (Сертифікат пожежної безпеки), але надає широкий простір для творчості .
На рахунку останніх новинок «Сарос Україна» - мікроперфорована плівка для лінії стель SAROS DESIGN COMFORT (класи звукопоглинання «D» та «B»), лакова плівка ПВХ «super mirror» з максимальним відображенням поверхні, фактури «краплі» та «хмарки».

«Сарос Україна» у Києві постійно намагається здивувати та задовольнити своїх клієнтів. Маємо велику кількість цінителів  стильного дизайну в Україні.

Ми - небо в Вашій оселі!