натяжнi стелi в ванній кімнаті

Оригінальне оформлення натяжних стель  в ванній кімнаті.

Ванна кімната-це особливе місце, де ви відпочиваєте й звільняєтесь від всіх зайвих негативних думок, які накопичились за весь важкий робочий день й тому виникає нестримне бажання зробити в ванній кімнаті маленький райский куточок спокою й затишку.
Щоб створити такий куточок тиші, ми повинні вкласти свої мрії в цей проект й розмістити на стелі й стінах наші мрії й сподівання!
 
А про що ми мріємо??
 
  • По-перше – про сонячне й безхмарне блакитне  небо над головою, що зігріває навіть взимку
  • По-друге - про море з прозорою та спокійною водою,  що змиває всі турботи дня 
  • По-третє - про  зелену соковиту свіжу листву дерев –бо вже доказано, що зелений колір дуже приємний для наших очей й він діє на людину дуже заспокійливо


 
 

 
Отже ми вирішили остаточно, що є бажання бачити в нашій ванній кімнаті-море- сонце й зелень
Тепер вибираємо цей сюжет на сайті SAROS DESIGN.
Також менеджери Сарос Дизайн можуть допомогти Вам вибрати элемент арт-друку, який імітує зображення на кафельній плитці
 
Тепер зупинимось на тому - чому саме натяжна стеля?
 
  • Натяжна стеля стійка до цвілі та грибків й не вбирає сторонніх запахів, тому компанія Сарос Дизайн радить заздалегідь потурбуватися щодо системи вентиляції – щоб знизити вологість повітря. 
  • Натяжна стеля в ванній кімнаті має вологовідштовхуючі властивості й на ній не конденсується пара.
  • Натяжна стеля допоможе вам сховати недоліки встановлення вентиляційних виходів.
  • Натяжна стеля дає можливість не мати клопотів з вирівнюванням стелі, ґрунтуванням, шпатлюванням, побілкою й зв’язаним з цим брудом, який довго не змивається
  • Ви заощаджуєте кошти й час на оздоблення стелі.
  • Встановлення натяжної стелі  в ванній кімнаті займе приблизно від 30 хвилин(з вже встановленим профіль) – до чотирьох годин(все залежить від кількості кутів).
  • На відміну від гіпсокартону – натяжна стеля не тріскається з часом й стоїть дуже довгий проміжок часу -до 50 років, до речі,якщо ви колись будете мати бажання змінити колір натяжної стелі або арт-друк –ви можете замовити нову натяжну стелю(тобто нове полотно з арт-друком) й при цьому ви вже не будете платити за профіль.
 
 
А тепер зупинимось на світильниках для натяжних стель-що також є необхідною частиною монтажу натяжної стелі.
 
Ваше право вибирати світильники з усіх можливих, але ми Вам даємо декілька порад щодо типів світильників щоб вам було зручніше зорієнтуватися й тому, що ванна кімната це приміщення з повишеною вологістю й в цьому випадку треба себе оберігати від небезпеки.
Існують енергозберігаючі світильники, які зберігають ваші кошти, але термін включення коливається до хвилини,  а саме в ванній кімнаті це зовсім незручно
На відміну від енергозберігаючих- світлодіодні LED світильники загораються відразу й не бояться кількості включень й виключень  й ще й економічніші, ніж енергозберігаючі 
Компанія Сарос Дизайн пропонує саме світлодіодні світильники власного виробництва DAISY
Докладніше ви можете подивитися тут.
Також можно використовувати світлодіодну стрічку для натяжних стін чи замовити арт-друк з нашого каталогу Космос з єфектом Зоряного неба.
Саме для світлодідної стрічки  компанія Сарос Дизайн Україна рекомендує спеціальний вологозахищений трансформатор.
 
Задекорувати натяжну стелю по периметру компанія Сарос Дизайн Україна рекомендує спеціальною стрічкою, яку менеджери нашої компанії підберуть під колір вашої натяжної стелі.