Натяжні стелі з ефектом «Зоряного неба»

Ефект "зоряного неба" при монтажі натяжних стель досягається завдяки застосуванню технології оптоволоконного освітлення. Джерелом світла у даному випадку є проектор, до якого за допомогою спеціальної насадки кріпиться джгут з оптичних волокон.

Проектор світлодіодний  ПСМ-01 з ефектом мерехтіння.

В розробленому компанією «Сарос Україна» під  торговою маркою SAROS DESIGN світлодіодному проекторі, на відміну від аналогічних моделей з металогенними лампами, в якості джерела світла використовуються яскраві світлодіоди. Тому проектор ПСМ -01 має низьке електроспоживання, не нагрівається, не потребує  пристрою для обміну повітря  для охолодження. Зовсім безшумний. Ресурс проектора складає 50 тисяч годин безперервної роботи ( більше 6 років).

 

Переваги:

  • Компактні розміри, невелика вага
  • Низьке тепловиділення
  • Безшумність
  • Виносний пульт управління
  • Управління швидкістю мерехтіння світлодіодів
  • Дозволяє підключення комплектів оптоволокна до 700 «зірок»
  • Габаритні розміри: 163х75х72 мм. Вага – 0,7 кг
  • Живлення 220 В, 50 Гц. Споживана потужність не більше 15 Вт.

 

КОМПЛЕКТИ ОПТИЧНИХ ВОЛОКОН

Застосовуються при встановленні натяжних стель з ефектом «зоряного неба».

СТАНДАРТНІ КОМПЛЕКТИ (завжди в наявності на складі)

Стандартні комплекти включають в себе оптоволокно, нарізане за розміром ( у відповідності з табличкою) та сформоване в один пучок, який легко монтується в проектор

 

Артикул       Кількість зірок Волокно Кількість/довжина ниток, які входять у комплект
2,5 м 3,0 м 3,5 м  4,0 м 4,5 м 5,0 м 6,0 м
СК0,75-150 150 зірочок СК0,75 50 50 50        
СК0,75-200 200 зірочок СК0,75 50 50 50 50      
СК0,75-250 250 зірочок СК0,75   50 50 50 50 50  
СК0,75-300 300 зірочок СК0,75   50 50 50 50 50 50

 

Технологія закладення оптоволокна в пучок  розроблена фахівцями SAROS DESIGN, виключає втрату світлового струму на вході в оптоволокно.

НЕСТАНДАРТНІ КОМПЛЕКТИ

Під замовлення можуть бути виготовлені комплекти, що включають в себе до 700 волокон в одному пучку будь-якої довжини. Діаметр оптоволокна 0,75 мм. Рекомендовану кількість зірочок на  «зоряму небі» з розрахунку на 1м2 стелі складає не менш 100-150 зірочок на м2.

КОМПЛЕКТИ «ЗОРЯНЕ НЕБО» компанії  Cariitii (Фінляндія)

Крім того, «Сарос Україна» пропонує різні варіанти готових до встановлення комплектів «Зоряне небо» виробництва фінської компанії Caiitti. Комплекти «зоряне небо» розрізняються за розміром, за місцем встановлення, за створюваними ефектами (мерехтіння, мінливий колір зірок), по кількості та видам насадок-кришталиків.

Завжди на складі:

Комплект «Зоряне небо» на 150 зірок

Комплект «Зоряне небо» на 200 зірок

Криштальні насадки  CR-11, CR-14, CR-29.

Більш детальну інформацію про комплекти та інструкція по їх встановленню  Ви можете знайти на сайті Caritti.

ТЕХНОЛОГІЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ З ЕФЕКТОМ «ЗОРЯНЕ НЕБО»

Існує дві основні технології встановлення натяжної стелі з  ефектом зоряного неба: «з проколом» полотна натяжної стелі та « без проколу»

Натяжна стеля «Зоряне небо» з проколом полотна натяжної стелі.

 

У даному випадку в полотні натяжної стелі робляться отвори, крізь  які протягують оптичні волокна. Волокна вклеюють в полотно натяжної стелі зі зворотної сторони і роблять підрізку, залишаючи приблизно 1-2 мм ззовні. У випадку застосування декоративних насадок, під кожний елемент у натяжній стелі робиться заставна деталь.
Монтаж декоративних насадок виробляється подібно технології  вбудування світильників, при цьому до кожного кришталика підводиться пучок оптичних волокон. Дану технологію доцільно застосовувати на товстих фактурах (наприклад замша), які будуть «приховувати» нитки оптоволокна  при непрацюючому джерелі світла (це при вимкнутому ефекті «Зоряного неба»).

 

Натяжна стеля «Зоряне небо» без проколу полотна натяжної стелі

Дану технологію краще використовувати на тоненьких фактурах ( лакові, сатинові фактури, полотна з арт-друком), а також у тому випадку, коли вимагається досягти ідеального зображення (наприклад сузіря, географічні карти та ін.) Окрім того, застосування «без проколу» полотна натяжної стелі істотно покращує зовнішній вигляд натяжної стелі при вимкнутому освітленні.

Застосування даної технології потребує встановлення фальш-стелі, на  яку бажано нанести трафарет малюнку зоряного неба (особливо якщо необхідно чітке співвідношення малюнку відповідно до розташування зірок). Полотно фальш-стелі частково встановлюють в багет, після чого по заданому малюнку проколюють отвори, через  які протягують нитки оптоволокна. Після цього полотно фальш-стелі  повністю встановлюють, а нитки проклеюють.

Далі встановлюють багет для чистової натяжної стелі та визначають рівень підрізування оптоволоконних ниток. Після  чого займаються встановленням «чистової» натяжної стелі.

Натяжні стелі з ефектом «зоряного неба»