Натяжні стелі SAROS DESIGN в Києві

Компанія SAROS DESIGN - лідер російського ринку натяжних стель.
 
Заснована в 1992 році, компанія Сарос, однією з перших почала представляти на російському ринку французькі стелі, а в 2000 році організувала власне виробництво натяжних стель під торговою маркою SAROS DESIGN.
 
Виробничі лінії компанії випускають натяжні стелі в Санкт-Петербурзі, Москві, Самарі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Нарві, Києві. Стелі торгової марки SAROS DESIGN поставляються не тільки в будь-яке місто нашої країни, але і клієнтам з Бельгії, Франції, Ізраїлю, Канади, США. Компанією отриманий європейський сертифікат відповідності (CE).
 
Тепер компанія Saros Design пропонує своїм клієнтам натяжні стелі в Києві. Натяжні стелі вже давно перестали бути розкішшю, а стали тією необхідністю і найбільш оптимальним варіантом, який забезпечить їх власникам довгі 15-20, а то й більше, років без ремонту стелі. Натяжні стелі від Saros Design - це розкіш і практичність в одному виробі.
 
Натяжні стелі в Києві від Saros Design - це доступна ціна, висока якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент і кращі технології  виготовлення.
 
Для тих, хто ще не знайомий з натяжними стелями, коротко розповімо. Натяжні стелі - це сучасна технологія ремонту стель із застосуванням плівки ПВХ. Технологія складається з двох головних елементів: каркаса, який кріпиться по периметру стелі приміщення і плівки ПВХ, яка кріпиться на каркас.
 
Основними перевагами натяжних стель  є:
 
    його швидкий монтаж
    відсутність сміття після монтажу
    він не вимагає особливого догляду
    він здатний прослужити своїм господарям ледь не чверть століття
 
Компанія Saros Design у Києві пропонує своїм клієнтам  натяжні стелі різних кольорів, форм і фактур. Довговічні і пожежобезпечні натяжні стелі від Saros Design - це оптимальний вибір за розумною ціною.
 
Натяжні стелі SAROS DESIGN
 
Задумавши черговий ремонт, ми зазвичай стикаємося з питанням: як обробити стелю? Побілка - спосіб давно застарілий і непрактичний, фарбування залишає бажати кращого з естетичної точки зору, результат обклеювання шпалерами або пінопластовими плитками також виглядає не дуже привабливо ... до того ж, всі ці традиційні методи мають вкрай обмежений термін експлуатації і потребують регулярного вкладення коштів в оновлення, втративших товарний вигляд , матеріалів.
 
 
Однак існує сучасний метод обробки стель,  який  має цілий ряд переваг в порівнянні з іншими і це - натяжні стелі. При їх виробництві використовуються будівельні матеріали та технології нового покоління, що забезпечують ідеальне співвідношення ціна-якість, практичність й ефектність зовнішнього вигляду. Натяжні стелі можна встановити в будь-якому приміщенні і вони скрізь будуть до місця.
 
На відміну від інших способів обробки, натяжні стелі в повній мірі відповідають всім вимогам, які ставить перед ними бурхливе сучасне життя. Вони легко миються, не бояться ударної дії, не провисають з часом. Такі стелі славляться численними позитивними якостями:
 
- Естетичність. Стеля стає ідеально рівною, без нахилів, скосів, шорсткостей. Натяжні стелі - це прекрасний матеріал для втілення будь-яких дизайнерських задумок і фантазій, створення структур довільної форми. Можливість використання фотодруку дозволяє зробити стелю по-справжньому ексклюзивною. Величезна палітра кольорів дозволяє створити стелю, що гармонує із загальною колірною гамою приміщення. Така стеля може доповнити або перетворити будь-який дизайн інтер'єру. На них напрочуд красиво виглядають лампи та інші світильники, кришталеві люстри і дизайнерські ефекти.
 
- ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ. Натяжну стелю можна поєднувати з будь-якими матеріалами: вона прекрасно уживається з деревом, каменем, гіпсокартоном, штукатуркою. Під стелею можна ефективно замаскувати елементи електропроводки, систему вентиляції та сигналізації, кондиціонери та інші елементи, які бажано приховати від очей відвідувачів, він дозволяє втілити в життя найскладніші конфігурації і форми.
 
- ПРАКТИЧНІСТЬ. Процес монтажу натяжної стелі не займає багато часу. Стеля встановлюється швидко, легко й без зайвого пилу, і точно так демонтується, якщо на те є необхідність. Вона володіє функціями звукопоглинання, має теплорегулюючі властивості, не накопичує пил, володіє точною вологостійкістю. Завдяки останній властивості, натяжну стелю можна сміливо встановлювати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Крім того, натяжні стелі більш економічні, ніж інші види обробки, оскільки їм не потрібен регулярний косметичний ремонт, а весь догляд полягає в періодичній протиранні вологою тканиною з використанням звичайних миючих засобів.
 
- ДОВГОВІЧНІСТЬ. Наші стелі відрізняються хорошою міцністю - їм не страшні ударні впливи, вони не провисають, не вигорають на сонці, не деформуються, не тріскаються.
 
- БЕЗПЕКА. Натяжні стелі здатні стримувати потік води (не менше 150 літрів на 1 кв. м.), що допоможе зберегти від псування меблі, дорогу техніку, килими і обробку приміщення в разі потопу зверху.
 
- ПОПУЛЯРНІСТЬ. Завдяки вищеописаним якостям натяжні стелі в Москві стали одним з наймодніших варіантів обробки. Таким чином, ці стелі перевірені часом і різними умовами експлуатації не тільки в сучасних будинках і квартирах, але і в старих приміщеннях радянських споруд, які поки переважають кількістю в Москві та інших містах Росії. В даний час у безлічі ресторанів, клубів і торгових центрів Москви, наші стелі успішно використовуються в оформленні інтер'єру. Наша компанія швидко і якісно встановить для вас натяжні стелі в Москві, Києві та інших містах.
 
Натяжні стелі - ідеальне рішення для внутрішньої обробки будь-якого приміщення.
 
Порівняльна характеристика різних видів обробки стелі.
 
Характеристика Натяжна стеля Плитковий стеля Підвісна стеля Гіпсокартонний лист Рейковий стеля
Вологозахищеність Так Ні Ні Ні Так
Час встановлення (20 м2) 2 години 4 години+ фарбування      

Колірна гамма
180 фарбування 5 фарбування 5
Мінімальна втрата висоти приміщення 2,5 см 1,5 см 10 см 5 см 5 см
Необхідність косметичного ремонту Ні Фарбування кожні 2-3 роки 3-4 роки Фарбування кожні 2-3 роки 3-4 роки
Гарантія 10 років 3 роки 2 роки 1,5 роки 3-4 роки
Можливість багаторівневого виконання Так Ні Ні Так Ні