Натяжні стелі SAROS DESIGN COMFORT

 Натяжні стелі SAROS DESIGN СOMFORT - простий технологічний спосіб створення акустичного комфорту в приміщені на основі нової лінії перфорованих матеріалів, при збережені привабливого зовнішнього вигляду характерного для натяжних стель.

Звукова хвиля від джерела, розташованого у кімнаті, частково поглинається за рахунок перфорованих отворів натяжної стелі SAROS DESIGN COMFORT. Повітря в порах натяжної стелі чинить опір вихідної звукової хвилі, частково трансформуючи її в теплову енергію і зменшуючи її силу. Додатковий опір звуку надає повітря в застельовому  просторі. Подальші коливання відображених звукових хвиль також поглинаються натяжною стелею, забезпечуючи таким чином скорочення часу реверберації в приміщенні.
 
 
Ефективність звукопоглинання перфорованими натяжними стелями визначається наступними характеристиками:
 
1. Діаметр отворів перфорації
2. Відстань між отворами
3. Товщина плівки ПВХ
4. Відстань між натяжною стелею і основною стелею приміщення.
 
Враховуючи ці характеристики можна вибрати найкраще рішення з оптимізації акустики для кожного конкретного приміщення.
Наша компанія виробляє 3 типи перфорації на плівці ПВХ, які розрізняються діаметром отворів і їх щільністю.
 
 
Перший тип - мікроперфоровані натяжні стелі
 
Тип 1  Основні характеристики
             
• Діаметр отвору = 0,1 мм
• Відстань між сусідніми отворами a=b=2 мм
• К-сть отворів в 1 кв.м. = 250 000
• Товщина плівки 0,17 мм
 
 
Акустичні стелі SAROS DESIGN з мікроперфорованої плівки ПВХ пройшли тестування в акредитованій UKAS лабораторії Acoustical Investigation & Research Organisation LTD у Лондоні. Згідно з виданим сертификатом № L/3220 від 26.01.2012 їм присвоєно «D» клас звукопоглинання.
 
 
Проведені на наше замовлення випробування по вимірюваннях акустичних характеристик житлового приміщення показали, що встановлення натяжної стелі SAROS DESIGN COMFORT з мікроперфорованої плівки ПВХ зменшує час реверберації в приміщені і створює комфортні акустичні умови (див. графік зміни часу реверберації в житловому приміщенні до установки натяжної стелі SAROS DESIGN COMFORT і після). Слід підкреслити, що акустичний комфорт поліпшується не тільки при прослуховувані музичних передач, фільмів і т.д. натяжна стеля SAROS DESIGN COMFORT в цілому знижує рівень несприятливих шумів в житловому просторі, роблячи його тихішим і комфортнішим.
 
 
В більшості випадків для забезпечення гарного шумопоглинання в кімнаті досить просто встановити натяжну стелю SAROS DESIGN COMFORT (без додаткових звукопоглинаючих панелей). Висоту простору за стелею бажано зробити не менше 10 см.
Якщо призначення приміщення вимагає більш високого рівня шумопоглинання, наприклад, для кімнат з домашнім кінотеатром, додатково рекомендуємо використовувати звукопоглинаючі матеріали. Спільне використання звукопоглинальних матеріалів і акустичних натяжних стель (полотно виконує роль мембрани, а поглинаючий матеріал підвищує ступінь поглинання звуку) підвищує клас звукопоглинання стелі (до рівня «B” - максимально поглинаючий).
 
 
Перфорація великого діаметра - додаткові можливості.
Крім мікроперфорованої плівки ПВХ для встановлення  акустичних натяжних стель, ми виробляємо перфорацію на плівці ПВХ великого діаметру: 1,3 і 1,8 мм. Перфорація великого діаметра дозволяє не тільки забезпечити гарні акустичні властивості в приміщенні, але й створює для натяжних стель нові дизайнерські і функціональні можливості.
 
 
Тип 2 Основні характеристики
             • Діаметр отвору = 1,3 мм/li>
• Відстань між сусідніми отворами а=9 мм, b=15 мм
• К-сть отворів в 1 кв.м. = 15 000
• Товщина плівки 0,17 мм
Тип 3 Основні характеристики
             • Діаметр отвору = 1,8 мм
• Відстань між сусідніми отворами a=b=8 мм
• К-сть отворів в 1 кв.м. = 25 000
• Товщина плівки 0,17 мм
 
 
Проблема звукового комфорту особливо актуальна для громадських будівель та приміщень (торгові центри, ресторани, спортивні центри і т.д.), оскільки вони характеризуються підвищеним рівнем шуму. Однак до стель, у тому числі натяжних, в даних приміщеннях пред'являються не тільки високі вимоги по акустиці. Насамперед, натяжна стеля, повинна забезпечити можливість правильної роботи всіх систем комунікацій об'єкта і при цьому мати привабливий зовнішній вигляд.
Встановлення  натяжних стель SAROS DESIGN COMFORT з перфорацією великого діаметра (1,3 і 1,8 мм) дозволяє розташувати системи комунікацій (вентиляція, система пожежогасіння) в застельовому просторі. Отвори в натяжній стелі дають можливість безперешкодно здійснювати циркуляцію повітря, і, в разі необхідності роботи системи пожежогасіння, під воду. При цьому натяжна стеля SAROS DESIGN COMFORT повністю збереже свої естетичні функції.
 
 
Так, наприклад, натяжні стелі SAROS DESIGN СOMFORT є ідеальним рішенням для спортивних центрів з басейнами. Наявність перфорації великого діаметра робить можливим здійснення природної циркуляції повітря, запобігає скупченю конденсату в застельовому просторі. З іншого боку, перфоровані отвори натяжної стелі покращують акустику, тому що вода має дуже високим коефіцієнтом відбиття звуку.
Встановлення натяжних стель з перфорованої плівки в громадських будівлях вирішує і ще одну важливу проблему - «рух натяжної стелі» (надування, або «всмоктування»), яке відбувається за рахунок попадання повітряних мас в застельовий простір.
Оскільки діаметр отворів у цих типах перфорації більше, ніж у микроперфированной плівки ПВХ, то акустичну функцію самостійно вони не виконують. Однак при використані додаткових звукопоглинаючих панелей натяжні стелі з перфорацією великого діаметра ефективно забезпечують звуковий комфорт.
 
 
Світлові конструкції з натяжними стелями з перфорованої плівки ПВХ.
 
Перфорована плівка ПВХ дозволяє реалізувати незвичайні концепції дизайну і відкриває нові можливості в області освітлення.
В якості основного полотна натяжної стелі використовується полотно з отворами діаметром 1,3 або 1,8 мм (натяжна стеля нижнього рівня). Маючи джерело світла в застельовим простором, можна домогтися незвичайного візуального ефекту. Доповненням до конструкції може служити застосування світлорозсіювального полотна між джерелом світла і перфорованою стелею. При цьому крізь отвори проходить розсіяне світло і джерело світла не видно.
 
 
В якості джерела світла можуть бути застосовані будь-які люмінесцентні лампи, а також світлодіодні стрічки і панелі. Особливий світлодинамічний ефект досягається застосуванням RGB стрічок.