Монтаж натяжної стелі

Компанія «Сарос Україна» пропонує та надає своїм клієнтам якісний монтаж натяжних стель у Києві та Київській області. Встановлення натяжної стелі – це швидкий та який не залишає бруду у приміщенні процес.
 
Монтаж однорівневої натяжної стелі займає у середньому біля 2-х годин.
Складається з таких основних процесів:
*Підготовчі роботи
*Встановлення багету для кріплення натяжної стелі
*Встановлення полотна натяжної стелі
*Монтаж елементів освітлення
*Обхід труб
*Встановлення маскуючої стрічки
 
В підготовчі роботи входить – розмітка місць кріплення вбудованих світильників, після цього проводиться електропроводка. До основної стелі приміщення кріпляться спеціальні стойки (платформи) для монтажу вбудованих світильників, або спеціальні закладні конструкції у випадку монтажу більш складного додаткового обладнання (наприклад системи кондиціювання, сигналізації, акустичні системи). Усе додаткове обладнання кріпиться до основної  (жорсткої) стелі та при допомозі спеціальних направляючих виводиться до плоскості натяжної стелі.
 
Послідуючий етап – встановлення багету для кріплення натяжної стелі. По периметру приміщення на потрібній  висоті проводиться встановлення багету (профіля для кріплення натяжної стелі). Найбільш часто для однорівневих стель використовується пластиковий профіль ПВХ.
Після встановлення багету для кріплення натяжної стелі йде встановлення полотна натяжної стелі. З допомогою спеціальних підвісів стеля розвішується по кутам приміщення. Далі прогрівається полотно тепловими пушками, починають заправляти полотно у багет з допомогою спеціальних лопаток. При охолодженні  полотно натягується між кріпленнями, утворюючі гарну та ідеально рівну поверхню.
 
Далі йде монтаж елементів освітлення. Після монтажу полотна натяжної стелі в місцях встановлення світильників приклеюються спеціальні захисні кільця, які оберігають полотно натяжної стелі  від «розповзання» та захищають його від перегріву. У стелі прорізується отвір та встановлюється світильник.
В квартирах частіше всього у кімнаті є труба для опалювальних систем. Слідуючий етап монтажу натяжної стелі – це обхід труби. 
Як завершальний етап йде – установка маскуючої стрічки. Для того щоб сховати  щілину між стіною та натяжною стелею в місцях встановлення кріпильного профілю, встановлюють спеціальну декоративну стрічку, яка може бути білого кольору, або пофарбована близько до відтінку натяжної стелі.
Вимоги до приміщення для встановлення натяжної стелі:
*Вільний доступ до стін приміщення. У випадку, якщо меблі  складно демонтувати (наприклад, навісні кухонні шафи), то відстань між шафами та основною стелею повинно бути не менше ніж 25 см при глибині шафи 30 см. Якщо в приміщенні стоять габаритні шафи (вбудовані меблі), слід зняти антресолі, або відсунути шафи від стінок.
*Гіпсокартон, керамічна плитка та інші оздоблювальні матеріали повинні бути змонтовані та закріпленні у відповідності з діючими будівельними нормами та правилами.
*Застельовий простір повинен бути обов’язково загерметизований.  Саме надходження повітря  в за стельовий простір з других приміщень, вулиці (щелини), припливної вентиляції є головною причиною можливого провисання або прилипання (до основної ) натяжної стелі.
У випадку якщо на основній стелі є елементи, які слабко тримаються (стара штукатурка та таке інше) рекомендуємо видалити їх перед встановленням  - можуть обсипатися та проявитися у вигляді не бажаних тіней та провисанні натяжної стелі.
*Слід  прибрати кімнатні рослини та домашніх тварин, цінні та крихкі предмети.
*Температура в приміщенні повинна бути не менш ніж +18 градусів.
*У випадку встановлення натяжної стелі в приміщенні, яке ремонтується, рекомендуємо встановлювати натяжні стелі після обклеювання стін шпалерами.
 
При монтажі власними силами потрібно бути дуже обережним  притримуватися певних вимог, а також потрібні спеціальні інструменти:
Для монтажу  натяжної стелі  фахівці вимірюють приміщення, а потім по міркам виготовляється сама плівка з кантом – майбутня стеля. Стеля необхідного розміру зварюється з полотен шириною 1,5-2,3 м та товщиною 17-20мк. По периметру кімнати до стін кріпиться алюмінієвий профіль (каркас). Зазвичай каркас кріпиться на відстані 3,5 см нижче основної стелі, якщо в стелю планується врізати світильник, то його потрібно опустити на 7 см.
З допомогою теплової пушки плівка нагрівається до високої температури (від 50 до 70 С).
Починається процес монтажу. Плівковий кант заправляється в спеціальні пази каркасу, утворюючи свого роду «замок». Після того, як усі краї плівки будуть заправлені, а повітря в приміщенні охолоне, плівка стискається. А стеля виходить ідеально рівною.
З натяжною стелею можливо використовувати будь-які світильники, хоча їх потужність  накладає обмеження:  лампи накалювання  - до 60Вт, галогенні – 30Вт. Світильники кріпляться до основної стелі , в натяжній стелі для них проробляються отвори, які обклеюються по периметру спеціальним кільцем. Усі роботи по встановленню ламп виконуються спеціалістами.
Процес монтажу займає у середньому  2-4 години. Якщо є необхідність монтування світильників, час монтажу може збільшитися, але ненабагато.  Освітлюючи прилади монтуються безпосередньо в полотно стелі. На 10 кв. м стелі знадобиться у середньому 7 галогенових світильників. Якщо встановлюється ріжкова люстра, ріжки якої спрямовані вгору, але потрібно врахувати мінімальну відстань від ріжка до стелі – не менш 15 см. В натяжну стелю можливо заховати систему вентиляції, сигналізації та протипожежної безпеки.
Щоб уникнути пошкоджень полотна не рекомендується самостійно виготовляти додаткові вирізи в полотні для установки гардин, елементів освітлення, датчиків пожежної сигналізації або будь-яких інших приладів. Більше того, при виникненні проблем з електропроводкою не можна самостійно демонтувати полотно. Внесення змін у конструкцію натяжної стелі може призвести до припинення гарантійних зобов'язань з боку компанії-установника. 
 
Ремонт і демонтаж повинен здійснюватися тільки персоналом компанії, що має відповідну кваліфікацію і необхідний інструмент.
 
Виїзд майстра по замірам безкоштовно!
Телефонуйте  сьогодні! Та вже сьогодні ми будемо у Вас!
Тел: (044) 596-40-80, 362-88-30
(050) 442-24-11; (067) 465-24-84