Фото

Натяжні стелі та Арт-друк у Києві та Київській області
 
Натяжна стеля з арт-друком компанії «Сарос Україна» - приклад гармонійного поєднання традицій стельового живопису та новітніх технологій. А в дитячій кімнаті фантазію взагалі не зупинити  - це може бути просто мир казок у Вашій дитячій кімнаті. Натяжні стелі можуть бути не тільки білого або яскравого лакового кольору. У дизайні натяжних стель великим попитом користуються нанесення фотозображень на полотна натяжних стель. Друк наноситься на полотно стелі широкоформатним плоттером.
 
 
Прикрашайте своє житло арт-друком на натяжній стелі. «Сарос Україна» у Києві – нанесемо будь-яке зображення за вашим бажанням.
Просторе приміщення з високими стелями надає дизайнеру багато можливостей для творчості. Щоб зберегти висоту стелі, при ремонті житла краще всього купити натяжні стелі. Вам вдасться отримати ідеальну поверхню та зберегти висоту стелі. На ПВХ плівку, з якої виготовлено полотно стелі, можливе нанесення зображення. Його виконують вологостійкими фарбами, які не змінюють своїх властивостей з часом. Друк збільшує вартість натяжної стелі, але створює унікальний інтер’єр. Якщо маєте бажання, щоб над головою завжди сяяло блакитне небо?  Це можливо  - купуйте натяжні стелі у Києві з бажаним зображенням. Ваша стеля миттю стане вище.
 
Попереду всього, вибір малюнку на натяжній стелі залежить від загальної стилістичної концепції  інтер’єру, а також від особистих переваг  та смаку замовника.
Класичний дизайн інтер’єру активно застосовується як при оформленні квартир та котеджів. Так і громадських приміщень.
 
Класицизм – як стиль у інтер’єрі будується на основі раціональних підходів у геометрії простору. Симетрія, простота, стриманість, ясність та монументальність – загальні якоря класичного стилю.
 
Бароко як стиль зародився в італійському місті в 16-17 столітті як ідейне протистояння класицизму з його раціональними тенденціями. Для нього характерна показова розкіш, при збереженні однієї риси класичного стилю – симетрії. Стелі , які прикрашені фресками, позолочені ліпниною  - багато великих, заможно прикрашених деталей у інтер’єрі.
Стиль рококо став блискучим завершенням стилю бароко. Загальна ідея рококо – легкість, витонченість і грація на противагу урочистості бароко. Символом рококо у стелевому інтер’єрі – різні орнаменти і деталі.
Натяжні стелі з матових та сатинових фактур відносяться до виду класичних натяжних стель. Матові фактури, імітуючи якість оштукатуреної стелі, ідеально завершує інтер’єр, виконаний у класичному стилі.
 
Сатинові натяжні стелі є одним з основних матеріалів з яким ми працюємо.  По вартості та розповсюдженню ці стелі займають високу позицію. Сатинові натяжні стелі, як натуральна сатинова тканина, невагомі та легкі наче вітерець, ідеально підходять для будь-якої кімнати. Поблискуючі, наче водна гладь, вони наче дихають природою та свіжістю. Так як заслуговують свою довіру на протязі багатьох років.
 
Лакові натяжні стелі – наче дзеркало, відображає все, що попадає до їхнього кола зору. Вони стануть прикрасою будь-якого приміщення, будь то квартира, офіс, клуб або ресторан. Вони візуально поширюють простір, який не може похвалитися великими габаритами.
Натяжні стелі у Києві. Тяжко собі уявити ремонт квартир у Києві, без  будь-яких  вишукувань або складних конструкцій на стінах та на стелі. Пропонуємо натяжні стелі з комбінованими фактурами.