Арт-друк

- Каталог "ART COLLECTION"

- Каталог "GOLDEN ART"

- Каталог "DECOR ART"

- Каталог "UNREAL ART"

- Каталог "SKY ART"

- Каталог "VITRAGE ART"

- Каталог "ART COLLECTION"

Каталог дизайнерських рішень 2014 НОВИНКА

 

 
ЗОБРАЖЕННЯ, що не увійшли до ДРУКОВАНИХ КАТАЛОГІВ
 
 
"BABYART" (Дитячі Арти)                               
"ARCH" (Склепіння)                                            
        "PANORAMA"               (ПАНОРАМИ)                

«LEAVES» (Листя)
Нові!Авторська робота!

         «CLASSIK»
      (Класика) Нові!

                                   
 
 
 

 Натяжні стелі  «Сарос Україна» з арт-друком –цє вдале поєднання традицій давнього  стельового живопису часів Андрія Рубльова й новітніх технологій друку єко-сольвентними чорнилами на полотнах ПВХ що встановлюються в рекордно швидкі строки-від півгодини до трьох годин!

З кожним днем усе більше мешканців України й Києва приходять до висновку, що натяжні стелі це не тільки стильно, але й вигідно як по грошам, так й по обслуговуванню після встановлення –протягом 10 років гарантії ви можливо раз, а може й ні разу ні будете витирати бруд зі стелі.
Й при цьому кожен може створити свою унікальну натяжну стелю під свій унікальний стиль у себе вдома-в цьому випадку натяжні стелі з арт-друком можуть задовольнити навіть найвибагливішого клієнта завдяки високоякісним технологіям друку єко-сольвентними чорнилами й великим можливостям конструкційних форм натяжних стель.
 
Це вже не несподіванка ні для кого, що більшу частину року через особливості нашого клімату з осені до весни нас оточують похмурі відтінки сірого й в цей період все частіше й частіше приходить думка про створення вдома зеленого оазісу миру й спокою!Для цього ви можете використовувати тему натяжних стель –м'які пастельні  тона й фактури на натяжній стелі створять затишок, а задекоровані натяжні стіни панорамою квітучої сакури чи бамбукового гаю  перенесуть Вас в милий серцю куточок відпочинку й спокою.
 
Вам залишається лише прийти в затишний офіс компанії Сарос Україна, де на Вас вже чекатимуть готові виконані проекти натяжних стель й натяжних стін з цікавими варіантами арт-друку,  а також бесплатні консультації менеджерів з порадами, як вам краще всього облаштувати ваш внутрішній простір!
Нагадуємо, що компанія Сарос Україна під торговою маркою SAROS DESIGN є виробником натяжних стель й в данний момент використовує свій широкоформатний плотер для друкування АРТ-стель еко-сольвентними чорнилами, які відповідають всім санітарно-гігієнічним стандартам й мають високу стійкість до вологи й світла.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що ви можете знайти більше ніж 2-х тисяч популярних зображень в тематичних каталогах SAROS DESIGN. Перелічимо основні з них, які доступні в папері(в електронному виді база зображень нараховує більше ніж 3 терабайт)
 
  • Каталог Décor ART –це витончені орнаменти в класичному стилі різних епох та етносів. Присутні такі стилі, як Бароко, Ренесанс, Візантійський стиль, Арабські арабески
  • Каталог Unreal ART –це фантастика й сюрреалізм в дусі Сальвадора Далі
  • Каталог SKY ART присвячений найактуальнішій тематиці-«небо й космос». Прекрасні фото хмар та променів сонця в оточенні соковитого зеленого листя лісу вибирають частіше всього, бо вони  грітимуть Вас навіть в зимні холодні вечори, а тема Космосу й безмежного простору далеких Всесвітів нікого не залишать байдужим!
  • Каталог VITRAGE ART включає в себе картини й визерунки, які імітують всесвітньовідомі вітражі костьолів на християнську тематику, а також вітражі зі співаючими райськими птахами в японському стилі. При цьому вітражі з натяжних стель коштують набагато дешевше, ніж вітражі зі скла й вони вдало драпірують вікна, вигідно ховаючи недоліки.
  • Каталог ART COLLECTION включає в себе безліч сюжетів –нічні панорами всесвітньовідомих міст та курортів для стін й панорамні ексклюзивні об'ємні фото природи-на стелю.
  • Каталог GOLDEN ART складається з сюжетів –картин Рубенса, Ботичелі, Рафаеля, Ленардо да ВІНЧІ, а також з зображень ангелів й єлементів декора в стилі ампір-імітаціі розпису золотом.
  • Каталог PAINT ART присвячений найпопулярнішому виду живопису –акварелі! Намальовані зображення екзотичних квітів сходять з іллюстрацій каталогу в Вашу оселю й наповнюють його живою палітрою фарб, яка переносить Вас в незвичайну ілюзію райського куточка зі співаючими птахами й вічноквітучими садами Семіраміди!
 
Всі зображення, які представлені в каталогах, вже адаптовані під особливості встановлення натяжної стелі.
Звертаємо вашу увагу на те, що компанія Сарос Дизайн надає кольоропробу елементу арт-друку безкоштовно й це є обов’язковою умовою при замовленні натяжної стелі з арт-друком! При відмові від кольоропроби компанія Сарос Україна НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за фактичну передачу зображення!