Новости
Фотогалерея

Натяжні стелі Сарос Дизайн в Україні

Компанія «Сарос Дизайн» - міжнародна компанія,  досвід роботи на ринку натяжних стель 20-ть років. «Сарос Дизайн» виробник натяжних стель з екологічно безпечної сировини найвищої  якості. Якість виготовленої продукції перевіряється на кожному етапі виробництва. «Сарос Дизайн» забезпечує своїм замовникам дотримання термінів , інформативність, якісний зворотній зв’язок, економічно обґрунтовані ціни та комфортне спілкування.
 
Натяжні стелі у Києві від компанії «Сарос Дизайн» - це поєднання європейської якості та вигідної ціни на ринку.
 
Натяжна стеля, як елемент дизайну, переходить від класу розкоші у клас необхідності. Ми є виробниками натяжних стель та постійно поширюємо дилерську мережу по Україні та за її кордонами. Забезпечуємо вітчизняного споживача найсучаснішим, досконалим оздоблювальним матеріалом.
 

Натяжні стелі від комплектуючих - до готових рішень.

Бездоганна  якість, надійність, безпека і довговічність продукції: п’ять етапів контролю якості проходить наша плівка ПВХ для натяжних стель, 10 років гарантії отримують клієнти на будь-які натяжні стелі.
 
Приголомшує різноманітність палітри кольорів, набір стилів і асортимент фактур.  Матові, лакові, замшеві, сатинові, хамелеони, нарешті, Арт- друк на стелях , а їх у нас в колекціях вже більше 2500 - навряд чи знайдеться клієнт, на чиї запити і побажання нам нічим відповісти.
 
Безмежна свобода у виборі конфігурації і проектуванні натяжних стель: від класичних - до багаторівневих, криволінійних, перфорованих  і багато фактурних.
 
І все це завдяки таким нашим технологіям і комплектуючим SAROS DESIGN.
Уся наша продукція сертифікована, відповідає найвищим світовим санітарно-епідеміологічним та гігієнічним стандартам та вимогам безпечності та екологічності.
 
Високий професіоналізм та великий досвід наших спеціалістів дозволяє виробляти та встановлювати натяжні стелі в найкоротші терміни, будь-яких  обсягів, рівня складності, форми та конфігурації без втрати якості з безмежними можливостями дизайну інтер’єру не залежно від вартості замовлення.
Для проведення консультацій та замірів натяжних стель спеціалісти нашої компанії безкоштовно виїжджають на об’єкт в зручний для Вас час.
 
Запрошуємо Вас  та даруємо Вам можливість вигідно придбати натяжну стелю! 
 

Ми - небо в твоїй оселі!

Телефонуй прямо зараз! Замов стелю своєї мрії!